Movies
Ratings
826
Bird BoxRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
After.LifeRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
GeostormRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Gerald's GameRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
The Italian JobRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
iBoyRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 3.5