Movies
Ratings
681
The Room Next DoorRated ★ 4.5
May DecemberRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
Ex Libris - The New York Public LibraryRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Claire's KneeRated ★ 3.5
A Tale of SpringtimeRated ★ 3.5
An Autumn TaleRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
A Summer's TaleRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.0