Titles you rated
- 위대한 수업, 그레이트 마인즈Rated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
Russian DollRated ★ 3.5
Dug DaysRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
Long VacationRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Pretend It's a CityRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Midnight GospelRated ★ 3.0
Russian DollRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.0