Series
Ratings
41
LIFERated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.5- The Carrie DiariesRated ★ 4.5
The Carrie DiariesRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0- Unkind WomenRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0