Movies
Ratings
72
SnowpiercerRated ★ 3.0
SanctumRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0