Movies
Ratings
355
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5