Movies
Ratings
1070
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
1922Rated ★ 3.0
The Dark TowerRated ★ 2.5
AtlasRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Red SparrowRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
The FirmRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 3.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
Escape from AlcatrazRated ★ 3.5