Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 1.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
ArahanRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0