Movies
Ratings
1019
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.5
ButterflyRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.0
The Little HoursRated ★ 2.5
An Urban AllegoryRated ★ 3.5
Before, Now & ThenRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 2.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
Will & HarperRated ★ 3.5