Movies
Ratings
482
ConclaveRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
Operation FinaleRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The Shadow In My EyeRated ★ 3.5