Titles you rated
YouRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0