Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
La PalmaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 1.5
The TyrantRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.0