Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
UzumakiRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0