Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 4.0
Doctor DolittleRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0