Series
Ratings
196
The ResidenceRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Wayward PinesRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
Midnight MassRated ★ 2.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0