Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
ParadiseRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 0.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
Seo BokRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5