Movies
Ratings
141
A MillionRated ★ 4.0
MindhuntersRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 5.0