Movies
Ratings
322
The Truth BeneathRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 2.0
TriangleRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 1.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 4.0
StokerRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0