Movies
Ratings
613
Bring Her BackRated ★ 3.0
QT8: The First EightRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 2.5
Dream ScenarioRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
You Burn MeRated ★ 2.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 2.5- Deep ScratchRated ★ 2.5
SomebodyRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
The Tin DrumRated ★ 3.0
ThesisRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 3.0
We Have Always Lived in the CastleRated ★ 2.0
The UntamedRated ★ 3.0
When Evil LurksRated ★ 2.5