Titles you rated
DearestRated ★ 5.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Draft KingRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5- Kodoku no Gurume New Year's Eve SP: Kyoto-Nagoya Business TripRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.0
Stay Tuned!Rated ★ 4.0- Shinkoyaki and other croquettes in AsahikawaRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Wave, Listen to Me!Rated ★ 4.5
PlutoRated ★ 4.5
BargainRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0