Titles you rated
The Black SwindlerRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 5.0- YipsRated ★ 5.0
Trillion GameRated ★ 5.0- GEEKSRated ★ 4.5
Koisenu FutariRated ★ 5.0
Toshi No Sa KonRated ★ 3.0- GO HOME~Keishichou Mimotofumeinin Soudansitsu~Rated ★ 4.0
Oshi ga Joshi ni NarimashiteRated ★ 3.0
Banshaku no RyuugiRated ★ 4.0
Occupation of the New AirportRated ★ 4.5
Mikami SenseiRated ★ 5.0
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 4.0
Fermat's CuisineRated ★ 4.5- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 5.0
My Host Club InheritanceRated ★ 3.5
I Will Be Your BloomRated ★ 4.0
Buchou to Shachiku no Koi wa ModokashiiRated ★ 3.0
Guardian of the MarketRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0