Series
Ratings
30- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0