Movies
Ratings
165
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 0.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
Spider-Man 3Rated ★ 0.5
Spider-Man 2Rated ★ 0.5
Spider-ManRated ★ 0.5
PeninsulaRated ★ 0.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 0.5
The MartianRated ★ 4.5