Movies
Ratings
63
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5