Titles you rated
New AmsterdamRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Amazing SaturdayRated ★ 2.5
Unexpected Business Season 3Rated ★ 3.0
Unexpected Business 2Rated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0
Unexpected BusinessRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.0
Produce 101Rated ★ 2.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 1.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 1.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0