Movies
Ratings
36
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0