Movies
Ratings
182
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Devil Wears Prada 2Rated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0- PilotRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0