Titles you rated
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Buffalo '66Rated ★ 5.0
True FictionRated ★ 1.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
HopeRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 1.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0