Movies
Ratings
338
28 Days LaterRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0