Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 1.0
BattleshipRated ★ 0.5
A MuseRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
R2B: Return to BaseRated ★ 0.5
The NeighborsRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0