Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0