Series
Ratings
17
She Was PrettyRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0