Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 3.5
Justice PaoRated ★ 3.5
Glass MaskRated ★ 3.0- King and QueenRated ★ 3.5
- H2 너와 있던 날들Rated ★ 3.5
- Sons and DaughtersRated ★ 3.5
Spring WaltzRated ★ 3.0
Delicious ProposalRated ★ 4.0- TruthRated ★ 4.5
- You and IRated ★ 3.5
- Kuk HeeRated ★ 4.0
- BossRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 3.5
Im Kkeok JeongRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.5- IslandRated ★ 5.0
PianoRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 2.5