Series
Ratings
25- 데스노트Rated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
18 AgainRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.5
Skam Season 2Rated ★ 4.0
Skam Season 4Rated ★ 4.5