Titles you rated
The First Girl I LoveRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Riding a Wave with YouRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Inseparable BrosRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
FragtimeRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.5
Love Jo. Right Now.Rated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0- Love at the CrossroadsRated ★ 5.0
- VerandaRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5