Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
In Your DreamsRated ★ 3.5
Good BoyRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Who Killed the Montreal Expos?Rated ★ 3.5
My Father, the BTK KillerRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
The Perfect NeighborRated ★ 4.0
Amanda KnoxRated ★ 3.0
The Truth About Jussie Smollett?Rated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
Trainwreck: The Real Project XRated ★ 3.0
After the RainRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.0