Titles you rated
UntamedRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0- 괴물의 시간Rated ★ 4.0
- 태풍상사Rated ★ 4.0
Would You Marry Me?Rated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5- Love Is Blind Season 9Rated ★ 3.5
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
TempestRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
ButterflyRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0- Divorced Singles Season 7Rated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 4.0
Gone Girls: The Long Island Serial KillerRated ★ 4.0