Movies
Ratings
311
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Haute CuisineRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 3.5
The Stepford WivesRated ★ 2.5
JunoRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Myeoneuri: My Son's Crazy WifeRated ★ 3.5
Where Your Eyes LingerRated ★ 2.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 2.5
Molly's GameRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 2.5
MelancholiaRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 1.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5