Series
Ratings
15
Prince of Lan LingRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5- BlueRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 2.5
The UntamedRated ★ 1.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Delicious GuysRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5