Movies
Ratings
73
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 2.0
SkylineRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 1.0
I Am SamRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0