Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 3.5
The MuleRated ★ 3.5
The KingRated ★ 5.0
Outlaw KingRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 5.0
ReptileRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 2.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.0