Series
Ratings
48- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Powerful OpponentsRated ★ 3.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0