Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
The Recruit Season 2Rated ★ 3.5
The Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
Ms. MarvelRated ★ 1.5
Moon KnightRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5