Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0