Movies
Ratings
91
The Face ReaderRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Wedding CrashersRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
GORated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
GloveRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
pace makerRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
My WayRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0