Movies
Ratings
600
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 5.0
DolittleRated ★ 0.5
CloserRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 1.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.0