Titles you rated
The WailingRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 1.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 1.0
ResistanceRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Dior and IRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0: The MovieRated ★ 4.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 1.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5