Movies
Ratings
419
Take This WaltzRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Like CrazyRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0