Movies
Ratings
176
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
BooksmartRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 2.0
My Old AssRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 0.5
PigRated ★ 2.5
Fear Street Part Three: 1666Rated ★ 3.5
NimonaRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Donnie DarkoRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 2.0
To Die ForRated ★ 1.0
TriangleRated ★ 1.0
We Have Always Lived in the CastleRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 5.0