Movies
Ratings
25
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 2.0